Ak ste po ceste za svojimi snami stratili radosť z toho, čo robíte, možno zapadli do nejakej tej rutiny, dnešný článok a video bude pre vás. Poradím vám pár vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste opäť našli radosť v tom, čo robíte a aby ste si splnili vaše ciele s Radosťou … a aby vás to všetko opäť začalo baviť.

Toto je biznis na Dlhé Trate. 

Ak si stanovujeme ciele a na našej ceste k nim si prestaneme úžívať jednotlivé kroky … tak sa môže stať, že časom dôjdeme do fázy, kedy sa budeme musieť nútiť, niektoré veci urobiť – lebo by sa mali a nie preto –  lebo chceme. A to je celkom zložité a náročné a časom stratíme náš drive, iskru, a to, čo nás hnalo na začiatku.

Preto je veľmi dôležité zažívať radosť počas našej cesty. Počas procesu kedy svoje ciele dosahujeme – nielen na konci – keď si ich splníme. Ak si odoporierame radosť počas cesty a nútime sa makať a makať a makať …  a dovolíme si radovať sa až – keď dosiahneme to, čo sme chceli … je to dosť kruté pre nás samých a môžu nám hlavne počas cesty dôjsť sily. Zažívať radosť POČAS cesty, kedy si ideme splniť ciele, je ako tankovanie nafty do auta, keď sme na výlete. Tie malé denné radosti nás poháňajú na ceste k veľkým cieľom.

Uvedomme si, že máme len jeden život, a je hodný toho, aby sme si ho skutočne užívali.  Keď sme oddýchnutí, keď sme radostní … dosahujeme lepšie výsledky za menej času. Viacej nás to baví, pre našu rodinu sme viacej príjemnejší :)) keď sme v pohode. Ako keď sme nervózni z toho, že dnes sme nedali a to zajtra ono. A ešte nie sme tam a tam. Keď máme radosť z toho, čo robíme a baví nás to, ide z nás úplne iná energie a ľudia okolo nás reagujú na našu energiu 🙂 a to je to, čo priťahuje ľudí k nám.

Prečo môžeme strácať radosť? 

Položte si otázku … čo mi robí a čo mi nerobí radosť. Čo ma baví a čo ma nebaví. Čo milujem a čo ma nebaví robiť. Nie je to ani o tom, že konkrétna vec nás nebaví … ale spôsob ako sme ju robili nás už nebaví.

Možno sme videli niekoho ako telefonuje, možno sme zažili telefonát, ktorý nám neboj príjemní a tak sme si povedali, že telefonovať sa nám nepáči . HM ale NAOZAJ?

Keby ste pracovali vo firme, ktorá volá výhercom, ktorí vyhrali 10.000 euro … ako radi by ste telefonovali ?  :))) To je otázka, čo ? Tešili by ste sa z telefonovania ..lebo by na druhej linke bol zaručene človek radostný, vyhraj predsa 10.000 euro, že? TAkže otázka je .. ako chcem telefonovať … aby ma to bavilo  :). A tu už treba dať kreativitu svojej hlave  🙂 a vymýšlať. Za prvé 4 telefonáty … sa odmením. Po 10 telefonátoch  – si dovolím … atď … hrajme sa sami so sebou a celé si to budeme viacej užívať.

A teraz si už pozrite video s ďalšími tipmi Ako si splniť ciele s Radosťou  🙂

Ešte sa vám môže páčiť

Verím, že vám dnešné tipy pomohli a že ich využijete pre získanie a podopoprenie radosti z vášho biznisu a celkovo zo života.

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

  • mobil: +421 918 51 60 20
  • email: martina@mata191.com
  • Školiaci VideoBlog o úspechu a podnikaní klik sem pre pozeranie a čítanie.
  • Kniha Vyberám si Život Snov – pre viac info o Matinej knihe, kde píše o princípoch, ktoré jej totálne pomohli zmeniť život a splniť si jeden sen za druhým – kliknite sem
  • Biznis a SelfCoaching s Martinou – viac info  tu.
  • unikátny a komplexný online kurz pre váš úspech v podnikaní a živote s Martinou –  No Limits Academy – viac info tu.

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania…   do vašej email schránky + ako prvé bonusové video so 7 stratégiami, kde sa dozviete kde a ako získať nové kontakty pre váš biznis ? Ak áno, tak  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email a videjko vám príde do schránky + budete mať prístup k ostatných tipom budú vám chodiť do schránky.