2 denné Školenie Pre Úspech

Toto Je Boot Camp 24-25.10. Bratislava from Martina Lamosova on Vimeo.

POŠLI MI INFO, KEĎ BUDE OTVORENÝ NOVÝ TERMÍN

 2 Dňové Intezívne Školenie Zamerané na Získavanie Nových Kontaktov, Nových Členov Vášho Tímu, Vyššie Predaje a Vyšší Tímový Obrat

chystá sa ďalší víkend 

LIMITOVANÝ POČET MIEST 

 

Pozývam vás na víkend, na ktorý budete ešte dlho spomínať

Zabudnite na to, že tam budete pasívne sedieť a počúvať 🙂 Toto je BOOTCAMP.
Budete sa Zapájať.
Budete Trénovať.
Budete Mimo zóny vášho komfortu.

ALE BENEFIT JE, že – to je to, čo vás pripraví na “reálny” život v teréne.

Preto, ak sa chcete posunúť vpred, ak chcete ODŠTARTOVAŤ váš biznis, váš Rast, Ak Konečne Chcete dokázať to, po čom tak dlho túžite … tak prídite medzi nás – je jedno, pre akú spoločnosť pracujete.

 • ako získať nové kontakty a odporúčania,
 • ako k sebe pritiahnuť nových klientov,

 • ako zvýšiť predaje a udržať si klientov,
 • ako preraziť na trhu a odlíšiť sa od konkurencie,

 • ako si vybudovať silný stabilný tím, ktorý bude náborovať tiež,

 • ako využiť facebook a iné sociálne médiá a internet vo svoj prospech,
 • ako nastaviť marketing a reklamu,

 • čo by nemalo chýbať na vašom webe,
 • tipy na budovanie vlastnej značky a povedomia,
 • ako využiť videomarketing a blogging pre svoj biznis,
 • ako si vypracovať víziu a nastaviť hlavu, aby ste boli nezastaviteľní,
 • ako prekonať časté prekážky nielen v začiatkoch, ako sa nakopnúť k tým najlepším výkonom
 • ako prekonať svoj strach, ako sa prestať zaujímať o to, čo si o vás myslia iní a kopec iného.

Ak vás už nebaví byť stále na tom istom mieste, zaseknúť sa na tom istom probléme, tak ste na tom správnom mieste, v správny čas.  A toto je pozvanie pre vás, aby ste sa k nám pridali na intenzívny revolučný víkend.

ÚPRIMNE, Neviem o inom Školení (v slovenčine alebo češtine), kde by ste sa zároveň učili ONLINE aj OFFLINE Techniky a Stratégie pre váš sieťový biznis a ako ich efektívne PREPOJIŤ.  

Tento víkend bol navrhnutý presne pre Vás tak, aby ste sa naučili, či zdokonalili v OBOCH. Online (využitím internetu), ale aj Offline (v teréne). 

Správa od Mati pre vás:

Pre tých, ktorí ma ešte nepoznáte a nepoznáte môj príbeh.

Začala som v tomto odvetví pred 12 rokmi, keď som mala 21 a študovala som na výške a v súčastnosti sa stále aktívne s radosťou venujem môjmu tímu a celej oblasti (viac ako 500+) žien a samozrejme mojím stálym aj pribúdajúcim klientkám a klientom, ktorým radím s pleťou a s líčením a s výberom kozmetiky.

Popri tom som sa rozhodla, že sa budem o svoje poznatky a skúsenosti a tipy deliť aj s ostatnými, aby som aj im (mimo môj tím a spoločnosť) pomohla vybudovať a rozvíjať silné a stabilné tímy. 

Za tých 12 rokov  (to je dosť dlhý čas :)), som prešla všetkými možnými aj nemožnými fázami – od tej nadšenej, cez frustráciu z toho, ako mi to neišlo, ako ma odmietali, ako sa mi nedarilo tak ako som si predstavovala, cez otázky, či to vôbec má význam, či vôbec som ten typ, čo sa presadí, či vôbec na to mám.  

Jediné čo mi vtedy zostávalo, keď výsledky neboli skvelé, bolo veriť vo vnútri, že to dokážem.

Vďaka tejto network profesii som sa dostala k pozitívnej literatúre a  stala fanúšikom osobnostného rozvoja … pretože som si uvedomila, že prístup a to ako myslíme na 90% ovplyňuje aj náš biznis.  Preto som sa rozhodla investovať do seba a do vzdelávania.  BTW boli to tie najlepšie investované peniaze. 

Vyskúšala som si aké to je robiť tento priamy predaj a sieťový biznis popri škole, popri práci na plný úväzok a aj naplno a popri tom mať ďalšie rozbehnuté vlastné projekty :). Takže ak sa nachádzate v akejkoľvek z týchto fáz, vedzte, že sa to dá zmáknuť, keď ste ochotní niečo obetovať  a hlavne keď si to pekne zmenežujete.  

V spoločnosti, s ktorou spolupracujem som sa kvalifikovala na 5 zájazdov za odmenu, získala som ocenenia diamantové čmeliaky v zlate, Mentor roka 4 roky za sebou, a kvartálne ocenenie Go-Give (hlasovanie všetkých poradkýň z 2 republík), mohli ste ma vidieť v televízii Joj, Markíza, osobný príbeh v časopise Slovenka, Emma.   

Tieto veci vám nepíšem pre to – aby som vás ohúrila – ale preto, aby som vás inšpirovala k tomu, že tieto isté veci (len vo vašej firme) môžet získať aj vy. Keď vytrváte, Keď budete na sebe makať a budete robiť Aktivity NUTNÉ pre vybudovanie pasívneho prijímu. 

Chcem sa s nimi podeliť o to, čo pomohlo mne, o tipy, návody, 12 ročné skúsenosti z praxe  🙂 z oblastí získavania kontaktov, pozývania na stretnutia, zdolávania námietok, zvýšenia predaja, budovania tímu a vedenia tímu, vypracovania systému, ktorý vám ušetrí čas a energiu, a nových tipov na využívanie internetu a vo svoj prospech. 

A preto sa teším na všetkých z vás, s ktorými sa stretnem osobne tento víkend. Mám od vás fantastickú spätnú väzbu z videí a postov, ktorá ma moc teší a aj to bol impulz k tomu, aby som urobila tento intenzívny víkend.

Prečo BOOT CAMP? Pretože to nebude LEN prednáška :), ale bude to TRÉNING! Pretože chcem, aby ste sa za tieto 2 dni posunuli.  Budeme sa učiť a trénovať ….. Tým, že nebudeme extrémne veľká skupina bude veľmi príjemná rodinná atmosféra.  Už sa teším sa na naše spoločné 2 MEGA dni.

Vaša Maťa

PS. je jedno pre akú spločnosť pracujete – táto akcia je otvorená všetkým, ktorí sú príjemní, chcú sa učiť nové veci a chcú byť úspešní v tom, čomu sa venujú. 

~1443894970~MK-UFO 15-17.6.2013 Žilina_119

školenie na konferencii

martina lamosova podium

Hollywood, California

ĎAKUJEM.

Toto Je Presne TO, čo POTREBUJEM.  

Chcem 1 miesto na tieto 2 dni

POŠLI MI INFO, KEĎ BUDE OTVORENÝ NOVÝ TERMÍN

Boot Camp Témy

Zameráme Sa Tieto Kľúčové Oblasti pre Váš ÚSPECH

NASTAVENIE HLAVY

úprimne v našej spoločnosti sme neboli nastavení na to “MYSLI VO VEĽKOM” a na to, že dokážeme, čo si zaumienime. Ale je čas to zmeniť. Pretože myslením v MALOM, obmedzovaním samých seba, zbytočne prichádzame o to, čo si skutočne zaslúžime. Keď myslíme  v malom, neodvážime sa ani vyskúšať nové veci  🙂 ani neveríme, že by vyšli .

Počas víkendu sa naučíme ako a čo zmeniť, čo začať praktikovať, aby sme nabudúce urobili veci sebavedome, aby sme nabrali odvahu, ako si viac veriť a ako sa neobmedzovať.

KONTAKTY

kontakty, sú krvou nielen nášho biznisu, ale všade. Ak nemáme prístun nových kontaktov, alebo spôsoby – ako ich mať vždy dostatok – tak náš biznis začne stagnovať, a klesajú nám príjmy. Preto je práve získanie kontaktov – tradične alebo aj využitím internetu kľúčom pre každý biznis, ktorý chce rásť a expandovať.

Počas víkendu sa s vami podelím o množstvo rôznych stratégií ako si zabezpečiť stály prílev kontaktov – z rôznych zdrojov známi, cudzí, odporúčania, prepojenie rôznych podnikaní, internet – aby ste už NIKDY nevyšli z kontaktov.

POZÝVANIE

Pozývanie cez telefón je pre mnohých ľudí trauma, majú strach, veľké percento odpadu. Pozývanie na ulici, v teréne je možno pre niekoho ešte väčší strach  :).

Počas víkendu vám ukážem vám techniky ako telefonovať, ako pracovať s hlasom a tónom hlasu tak, aby ste si stretnutie dohodli, ako a čo povedať v teréne a ako si vo finále dohodnúť stretko. Ako pozvať cez facebook a sociálne médiá, čo napísať, čomu sa vyhnúť.

PREDAJ

Veľa ľudí má problém s predajom, nedarí sa im predávať, alebo majú nízke predaje, alebo už klient nechce nakupovať viackrát.

  Ukážem vám, čo je potrebné zmeniť, aby vaše predaje narástli, čo prestať robiť, čo začať robiť, aké vetičky zafungujú počas záveru, a spôsoby, ako si udržať klienta dlhdobo. A ako reagovať na najčastejšie námietky.

BUDOVANIE TÍMU

Náborovanie a budovanie tímu je pre mnohých ľudí niečo, čo im robí problém. Zaseknú sa na tom, koho vôbec náborovať, čo im povedať, ako ich pozvať, ako reagovať na námietku nemám čas a nemám peniaze, čo urobiť, keď neuhradia, ako postupovať ďalej s človekom, ktorý si to chce premyslieť, náborujú cez internet a facebook a nemajú úspešnosť.

Počas tohoto víkendu sa spolu pozrieme na najčastejšie chyby pri náborovaní, ako si nastaviť myseľ na náborovanie, ako presne pozvať, koho si vybrať, ako reagovať na námietky, ako viesť náborový pohovor, ako uzavrieť nábor efektívne bez preťahovania.

PRÁCA S TÍMOM

Čo mám robiť s novým človekom? Ako s ním komunikovať? Ako ho netlačiť? Ako zabezpečiť, aby sa rozbehol? Ako urobiť, aby chcel náborovať tiež. Kedy už s človekom nepracovať? Ako ich motivovať? Ako ich odmeňovať? AKo s nimi vhodne komunikovať?

To sú najčastejšie otázky, na ktoré sa zameriame a tiež na to AKO DOCIELIŤ DUPLIKÁCIU. TO jest, ako nastaviť systém práce, školení, zdrojov tak, aby sme stále mali dostatok času na osobnú prácu a aby bez ohľadu či nám príde do tímu 10 nových ľudí alebo 200 nových ľudí, sme mali vybudovaný systém, ktorý ich preškolí.  A tiež sa pozrieme na to, ako komunikovať s rôznymi osobnostnými typmi.

FACEBOOK a iné

Neodpovedajú mi na správy. Ako mám získať nových klientov a nových ľudí do tímu cez facebook? Čo im napísať, aby sa chceli so mnou stretnúť. Ako si vybrať správneho človeka, ktorého oslovím ?

Aj tomu sa sa budeme venovať počas nášho víkendu. Podelím sa s vami o najčastejšie chyby pri oslovovaní a náborovaní a predaji cez facebook. Čo dávať ako príspevok a čo nie a prečo. Ako si upraviťť svoj profil. Kde hľadať svojich klientov a ako si s nimi dohodnúť stretnutie.

BLOG / BRANDING / VIDEOMARKETING / ATTRACTION MARKETING

Toto sú nástroje novej éry :), ktoré vám pomôžu oddeliť sa od konkurencie a získať pozíciu na trhu.

A ak chcete, aby si vás klienti našli samí a chceli by pracovať práve len s vami, aby vás brali ako autoritu, ak chcete, aby o vás ľudia vedeli  🙂 a chceli s vami spolupracovať … tak táto čast sa vám bude moc páčiť. Ukážem vám, ako a o čom blogovať, ako natočiť svoje video a ako prekonať strach z toho, prečo sa to oplatí, ako a o čom písať, aby som si pritiahla tých vysnívaných klientov a ľudí, s ktorými chcem pracovať, ako si vytvoriť svoju vlastnú značku na trhu, ktorá vám zostane bez ohľadu na to, pre akú spoločnosť pracujete a aké sú s tým spojené výhody.

Bude to poriadna nakladačka 🙂 a hlavne tí, ktorí u mňa už zažili nejaké to školenie, vedia, že idem na 200% 🙂 . Toto nie je víkend pre každého.

Je to víkend pre ľudí, ktorí sú pripravení a rozhodnutí ísť VYŠŠIE, posunúť sa a ísť si za svojím.  Toto nie je víkend len pre úspešných. ALE je to víkend AJ pre ľudí, ktorí možno práve teraz nemajú výsledky, necítia sa, že sú úspešní, nie sú ešte TOP v ich spoločnosti,  … ale CHCÚ NA sebe MAKAŤ a chcú BYŤ TOP.  

Tak, ak ste jedným z nich REZERVUJTE SI svoje MIESTO na tomto mega víkende

ĎAKUJEM.

Toto Je Presne TO, čo POTREBUJEM.  

Chcem 1 miesto na tieto 2 dni

POŠLI MI INFO, KEĎ BUDE OTVORENÝ NOVÝ TERMÍN