Pre tých, ktorí ma nepoznáte vám chcem napísať niečo viac o mne 🙂

Začala som v tomto odvetví pred 12 rokmi, keď som mala 21 a študovala som na výške a v súčasnosti sa stále aktívne s radosťou venujem môjmu tímu a celej oblasti (viac ako 500+) žien a samozrejme mojím stálym aj pribúdajúcim klientkám a klientom, ktorým radím s pleťou a s líčením a s výberom kozmetiky. 

Popri tom som sa rozhodla, že sa budem o svoje poznatky a skúsenosti a tipy deliť aj s ostatnými, aby som aj im (mimo môj tím a spoločnosť, s ktorou spolupracujem) pomohla vybudovať a rozvíjať silné a stabilné tímy a zabezpečiť si tak svoj pasívny príjem. 

Za tých 12 rokov  (to je dosť dlhý čas :)), som prešla všetkými možnými aj nemožnými fázami – od tej nadšenej, cez frustráciu z toho, ako mi to neišlo, ako ma odmietali, ako sa mi nedarilo tak ako som si predstavovala, cez otázky, či to vôbec má význam, či vôbec som ten typ, čo sa presadí, či vôbec na to mám.  

Jediné čo mi vtedy zostávalo, keď výsledky neboli skvelé, bolo veriť vo vnútri, že to dokážem.

školenie na konferenciiVďaka tejto network profesii som sa dostala k pozitívnej literatúre a  stala fanúšikom osobnostného rozvoja … pretože som si uvedomila, že prístup a to ako myslíme na 90% ovplyňuje aj náš biznis.  Preto som sa rozhodla investovať do seba a do vzdelávania.  BTW boli to tie najlepšie investované peniaze. 

Navštívila som kopec seminárov a školení o osobnostnom rozvoji (Tony Robbins v Londýne aj v Austrálii ), NLP (neurl. programovanie), EFT, Komunikačné zručnosti, Branding (legenda Peter Montoya), zručnosti pre sieťový marketing s legendou z Floridy Rayom Higdonom a jeho manželkou Jessicou Higdon – ktorá je odborník práve na sociálne médiá a ako ich využiť na budovanie biznisu. 

Vyskúšala som si aké to je robiť tento priamy predaj a sieťový biznis popri škole, popri práci na plný úväzok a aj naplno a popri tom mať ďalšie rozbehnuté vlastné projekty :). Takže ak sa nachádzate v akejkoľvek z týchto fáz, vedzte, že sa to dá zmáknuť, keď ste ochotní niečo obetovať  a hlavne keď si to pekne zmenežujete.  

V spoločnosti, s ktorou spolupracujem som sa kvalifikovala na 5 zájazdov za odmenu, získala som ocenenia diamantové čmeliaky v zlate, Mentor roka 4 roky za sebou, a kvartálne ocenenie Go-Give (hlasovanie všetkých poradkýň z 2 republík), mohli ste ma vidieť v televízii Joj, Markíza, osobný príbeh v časopise Slovenka, Emma.   

Tieto veci vám nepíšem pre to – aby som vás ohúrila – ale preto, aby som vás inšpirovala k tomu, že tieto isté veci (len vo vašej firme) môžet získať aj vy. Keď vytrváte, Keď budete na sebe makať a budete robiť Aktivity NUTNÉ pre vybudovanie vášho pasívneho prijímu, ktorý vám zabezpečí úžasný životný štyl a slobodu a čas na všetko to, čo máte radi.

Západná AustraliaMilujem cestovanie  – precestovala som privátne kopec krajín Kalifornia, Austrália, Singapur,Dominikana  a v niektorých z nich som mohla zostať aj pár mesiacov – práve vďaka vybudovanému pasívnemu príjmu  –  ktorý je tá najväčšia výhoda sieťového marketingu. /Platí vám za minulé úsilia  🙂 / Preto je sieťový marketing ten BEST biznis a oplatí sa ho vždy mať ako plán B.

Baví ma spolupracovať, stretávať sa a komunikovať s ľuďmi, ktorí chcú byť úspešní, ktorí majú drive a energiu a chuť posúvať sa vpred.

A tak ako ja – ke11903865_10153533188413320_348337040722432503_nď som došla do jednej fázy, kedy som potrebovala iný prístup, získať nadhľad, iné tipy, zmeniť niečo na svojej práci, ktorá ma prestávala baviť, potrebovala som iný uhol pohľadu … našla som stránku a školenia môjho mentora Ray Higdona a urobila som si u neho 2 x 3 mesačné  kurzy a pomohlo mi to nabrať nový drive, a posunúť sa vpred, a začať robiť veci inak a vlialo mi to novú energiu.


A v podstate vďaka tomu, že on taktiež robil školenia mimo svoju spoločnosť, pre ktorú pracoval – a pomohol tak tisícom ľuďom po celom svete a jednou z nich som bola aj ja … tak som si povedala, že rada by som aj ja pomohla posunúť sa ľuďom, ktorí sa možno zasekli, alebo potrebujú zmenu, alebo chcú vylepšiť systém práce, možno poradiť s tímom a vedením tímu, alebo čo robiť, keď ľudia z ich tímu odchádzajú, či niečo iné ohľadom marketingu či brandingu.  

Preto robím tento blog, tipy, školenia boot camp a tiež koučingy.  

Verím, že každý z nás má v sebe potenciál, ktorý čaká, kým ho využijeme .. a veľakrát sa nachádza práve mimo našej zóny komfortu, z ktorej potrebujem vykročiť – aby sme sa posunuli vpred.

Vedzte, že prídu chvíle, kedy sa nebude dariť a budete chcieť skončiť a ľudia vám budú hovoriť, že ste sa zbláznili, že to nebude fungovať, že to je podvod … ALE VY sa nenechajte nikým a ničím odradiť a zastaviť a znechutiť a POKRAČUJTE ĎALEJ. Pretože to je váš život a stojí za to, aby ste ho žili tak, ako ste si ho presne vysnívali. Aby ste si vybudovali a žili životný štýl presne podľa svojich predstáv. 

Bude moc rada, ak vás na tejto ceste budem môcť sprevádzať, či už ako biznis partnera alebo klienta.

Budem moc rada, keď mi napíšete, čo sa vám páčilo, čo vám pomohlo, čo vám prinieslo výsledky z tipov, ktoré ste sa tu dočítali, či počuli na webinároch :).

testimonia 10

testimonial 8

T3

Tak dopočutia, či dovidenia vo videách, seminároch, kurzoch a s niektorými z vás osobne.  

Vaša Maťka

Lamoš Martina

  • www.mata191.com
  • máte otázku? spýtajte sa TU.
  • IG: @mata.lamos