Od Maťky pre vás:

Začala som podnikať keď som mala 21 a študovala som na výške a v súčasnosti sa stále aktívne s radosťou venujem môjmu tímu a celej oblasti (viac ako 900+) žien a samozrejme mojím stálym aj pribúdajúcim klientkám a klientom, ktorým radím s pleťou a s líčením a s výberom kozmetiky, či ich líčim na udalosti, kde c hcu vyzerať a cítiť sa nádherne. Spolupracujem s  firmami na rôznych vzdelávacích projektoch v oblasti osobného rozvoja a aj ženskej krásy. 

Želám si, aby moje poznatky, tipy a veci, ktoré sa dozviete tu na tejto stránke, či na našich coachingoch, kurzíkoch online či osobne, Vám pomohli, aby ste si ešte viac užívali cestu k splneniu vašich snov, aby ste si uvedomili, aký úžasný talent a silu v sebe máte … a aby ste so skutočnou vnútornou istotou … kráčali naďalej smerom tomu, čo chcete, nech sa okolo Vás deje čokoľvek a nech to v tento moment vyzerá akokoľvek čierno 🙂 … 

Teším sa na stretnutie s Vami

vaša Maťka

======

Martina pomáha ženám byť krásnymi, šťastnými a úspešnými už od svojich 21 rokov.  Radí im s pleťou, líčením, a tiež ich učí, ako využiť naplno svoj potenciál pre štart či rozvoj vlastného úspešného podnikania.

Mohli ste ju vidieť v televízii Joj, Markíza, RTVS a v magazínoch Emma, Eva, Slovenka, Hair&Beauty.

Martina absolvovala rôzne semináre zamerané na osobnostný rozvoj, nastavenie myslenia, komunikačné techniky, biznis stratégie, emočný manažment, NLP, EFT, zákon príťažlivosti, sila vibrácie ….  u mentorov ako Tony Robbins, Peter Montoya, Ray a Jess Higdon, Tim Sales, Ester Hicks a iní po celom svete.

O svoje skúsenosti sa delí s ostatnými už viac ako 18 rokov.

Vedie svoj tím, organizuje online kurzy, robí individuálne aj skupinové coachingy pre klientov a ich tímy, a taktiež vystupuje ako speaker na rôznych eventoch.

testimonia 10

testimonial 8

T3