Toto Si Nenechaj Ujsť.

V Decembri Štartujeme No Limits Online Academy UNIKÁTNY 12 týždňový Intenzívny Webinárový Biznis Kurz NAŽIVO, pre tých, ktorí chcú rok 2016 odštartovať naplno už decembrom a pre tých, ktorí chcú, aby práve ROK 2016 bol ich najlepším rokom doposiaľ po všetkých stránkach. A skvelá správa je, že je za špeciálnu Uvádzaciu Cenu.  

Po mega Success Boot Campe ste sa ma pýtali, že kedy bude niečo ďalšie.

A tak vznikla

NO LIMITS Online ACADEMY.

Prečo ONLINE?

 Pretože práve vďaka internetu sa dokážeme spojiť z rôznych štátov a z pohodlia domova môžeme makať na sebe a vzdelávať sa.

Prečo 12 týždňov?

Pretože za 3 mesiace vám dokážem pomôcť viac ako len za 1 víkend. Je to účinnejšie a hlavne informácie budú rozdelené do jednotlivých týždňov, kedy budete mať priestor ich aj rovno prakticky vyskúšať. Jednotlivé webináre budú nahrávané – čo vám dáva možnosť – vrátiť sa k témam, ktoré vás zaujímajú, ak by sa stalo, že nemôžete byť online – nič vám neujde.

Prečo začíname v Decembri? (1.12.2015)

Pretože práve December je mesiac v roku, kedy v druhej polovici – práve po vianociach máme tendenciu váľať šunky a nejako zlenivieť, zabudneme sa nakopnúť a v januári začneme tak v druhej polovičke :). Preto začíname decembrom. Aby sme využili December a Január pre získanie MOMENTA na skvelý štart roku a Február nám pomôže upevniť skvelý začiatok roka 2016.

ONLINE NAŽIVO WEBINÁRE Z DOMU

NO LIMITS ACADEMY bude prebiehať počas 12 týždňov (trvanie 1.12.2015 do 29.2.2016

) formou série ONLINE webinárov NAŽIVO, do ktorých sa môžete aktívne zapojiť svojimi otázkami. Tieto webináre sa budú aj NAHRÁVAŤ – aby ste si ich mohli aj opätovne pozrieť a v budúcnosti sa k ním v prípade potreby vrátiť.

Presný časový harmonogram webinárov bude upresnený účastníkom.

TOTO SÚ KĽÚČOVÉ TÉMY, KTORÝM SA BUDEME VENOVAŤ

ODPORÚČANIA

Stáva sa vám, že nedostávate odprúčania na vašich schôdzkach? Že dostávate námietku – nikoho nepoznám, nechcem dávať čísla cudzím osobám, premyslím si a dám ti vedieť?  Naučíme sa ČO zmeniť, AKO si vypýtať odporúčania tak, aby ste ich dostali. ČO potrebujete zapracovať do svojho fungovania, aby ste mali neustály prísun nových a kvalitných odporúčaní. Na čo si dať pozor a čoho sa vyvarovať. A hlavne, aby to celé prebehlo tak, že to bude baviť aj vás aj stranu oproti vám … a aby to bolo hlavne celé PRIRODZENÉ. Pozrieme sa tiež na bloky, ktoré môžete mať v hlavy vy sami, ktoré vám bránia získavať kvalitné odporúčania, a povieme si, ako sa ich zbaviť.

POZVANIE ZNÁMI

Chceli by ste povedať vašim známym, že máte nový biznis a neviete ako nadhodiť túto tému prirodzene? Zaujímalo by vás vedieť osloviť známych tak, aby to bolo príjemné vám aj im. Aby sa necítili, že ich chcete len na biznis a inak sa o nich nezaujímate? TO je to, čo sa naučíme, ako oslovovať a hovoriť o tom, čo máme a to tak, aby ľudia chceli vedieť viac. Ukážeme si ako zmeniť nastavenie vlastnej hlavy, aby sme odmietnutie nebrali osobne a aby nás poháňalo ešte viac k lepším výkonom.

POZVANIE NEZNÁMI

Máte strach osloviť na ulici? Neviete prirodzene nadviazať rozhovor s neznámym človekom? Neviete, čo povedať? To je to, na čo sa zameriame. Prekonať strach z cudzích ľudí, čo treba zmeniť vo svojom prístupe a nastavení, aby sme si to začali fakt užívať. Ako si zamilovať oslovovanie v teréne aj telefonicky a ak si z toho urobiť zábavu. Keď sa naučíme toto, nikdy nikdy nikdy nevyjdeme z kontaktov. A to stojí za to, nie?

VÍZIA & PRÁCA S HLAVOU

Máte niekedy pocit, že stojíte na mieste. Že nie ste motivovaní ísť vyššie, že vás nebaví už robiť, to čo vám predtým robilo radosť? Alebo ste si splnili cieľ a už nemáte drive ísť ďalej? Naučíme sa techniky, ktoré nám pomôžu zmeniť náš postoj, pozrieme sa na to, čo vás brzdí, čo vás motivuje, čo je vaše prečo a čo je vaša vízia. Vysvetlíme si, ako pracovať s našou hlavou denne tak, aby bola našou kamarátkou a nie našou brzdou. Rozpracujeme našu víziu na jednotlivé kroky a ciele. A ukážeme si čo začleniť do našej dennej aktivity pre dobíjanie bateriek a nadšenia pre prácu.

BUDOVANIE TÍMU

Ako a komu povedať o príležitosti. Aké sú najčastejšie chyby pri budovaní tímu. Čoho sa vyvarovať. Ako zvládať najčastejšie námietky typu je to drahé, nemám peniaze, nemám čas, premyslím si to … atď s prehľadom. Ako zjednodušiť náborové stretko a zrýchliť uzatvorenie zmluvy. Čo ľuďom bráni budovať ich tým, na čom sa najčastejšie zaseknú. Ako vytvoriť svoj tím, ak máte momentálne na reporte 0 členov? Toto všetko preberieme a ukážeme si ako jednoducho vieme, jednotlivé vetičky, ktoré fungujú začleniť do praxe.

ROZBEHNUTIE NOVÉHO ČLOVEKA

Končia vám ľudia po zakúpení registrácie? Čo zmeniť, aby vám zostali v tíme. Čo sú prvé kroky, ktoré treba urobiť s novým človekom. Ako s ním komunikovať na začiatku. Čoho sa vyvarovať. Ako ho motivovať. Kedy už s ním nepracovať. Ako zvládať, keď má námietky typu – nedarí sa mi, nefunguje to, nikto nič nechce, je to drahé … . Ako povzbudiť nových ľudí. Na čom najčastejšie zlyháva komunikácia s novým človekom. Príklady a príbehy z praxe. Dôležité je pochopiť princíp práce a cieľ – potom sa vám jednotlivé kroky zobrazia samé. Účelom je, aby ste vedeli ako premýšlať … aby ste v každej situácii vedeli presne, čo poviete.

PRÁCA S TÍMOM

Ako presne komunikovať s ľuďmi v tíme, aby chceli niečo robiť.  Ako si nastaviť systém vedenia tímu, ktorý by nebol závislý na vás osobne. S kým pracovať individuálne a s kým skupinovo. Aké rôzne formy komunikácie zvoliť. Ako si vystavať systém vzdelávania. Ako dostať váš tím na konferencie a školenia. Aké otázky klásť a čoho sa vyvarovať pri práci s tímom. Ako pracovať a komunikovať s ľuďmi, ktorí prišli do vášho tímu len kvôli nákupu za veľkoobchodné ceny. Ako zodpovedať najčastejšie námietky pri práci s tímom. Najvačšie chyby pri budovaní lídrov a motivácii tímu.

FACEBOOK, SOCIÁLNE MÉDIÁ

Snažíte sa oslovovať cez facebook a nemáte úspech? Nedostávate odpoveď na svoje správy? Treba niečo zmeniť. Pozrieme sa spolu na to: Ako oslovovať cez facebook a mať úspešné dohodnuté stretnutia. Čo povedať, ak chcete primárne nacházať ľudí do tímu. Čo presne povedať, ako povedať, čo určite nerobiť. Čo mať a čo nemať na svojom profile, čo zdieľať a čo nezdieľať na svoju stenu. Úprimne už len tento modul sám o sebe je hodný ceny celého kurzu. Bude to sonda do ONLINE sveta plná príkladov z relatity – čoho sa vyvarovať a ako využívať sociálne média na 100%. Všetko sú informácie z terénu a overené z praxe.

Ako BLOGOVAŤ

Toto je téma, ktorá je top. Blogov je na internete celkom dosť, ale väčšina z nich nespĺňa základný dôvod blogovania. Prečo sa vôbec blogovať oplatí. Čo mi to prinesie a ako to viem pretaviť do svojho biznisu či tímu. Ako a o čom písať. Čo zahrnúť do svojich článkov. Čo by malo byť na správnom blogu. Review blogov z internetu. A praktické ukážky čo áno a čo nie. Ak ste progresívny typ človeka táto téma vás dostane.

ATTRACTION MARKETING

Chcete, aby sa vám ozývali presne vaši vysnívaní klienti? Aby ste vďaka tomu, čo napíšete pritiahli určitý typ ľudí?  Stačí keď začnete do praxe aplikovať attraction marketing. Povieme si presne ako to funguje a ako môžete attraction marketing využívať v praxi – pri komunikácii s už s existujúcimi klientami, ako vďaka tomu získať nových ideálnych klientov a ako ho využiť aj pri komunikácii s tímom. Tento modul je taká vysoká škola psychológie a marketingu. Mňa osobne fascinuje absolútne najviac a keď porozumiete možnostiam, ktoré vám ponúka budete absolútne nadšení.

BRANDING A WEB

Chcete sa odlíšiť od konkurencie a chcete, aby ľudia chceli pracovať práve s vami? Aby vás brali ako odborníka? Tomu vám pomôže budovanie vlastnej značky – tkz. branding. Naučíme sa – čo je skutočný branding. To nie je len meno a image … je za tým omnoho viac. Branding je na Slovensku skôr chápaný ako vec, ktorú by si mali strážiť hlavne firmy  🙂 myslia si, že to je jednotný obrázok na vizitkách, hlavičkových papieroch … branding je kľúčová VEC PRE ÚSPECH jednotlivca … a tiež firmy. Vďaka správnemu brandingu a jeho pochopeniu si uvedomíte … že dokážete konkurenciu doslova odzbrojiť. Je to silná téma …  a väčšinou si uvedomíme potenciál brandigu, až keď porozumieme, čo vlastne skutočne znamená v reále. Pozrieme sa aj na to, čo by mala obsahovať webovka, aby vám robila skvelú reklamu a tiež priniesla nových potenciálnych klientov a ľudí do tímu.

FINÁLE

Absolútne finále. Slávnostné zakončenie nášho 12 modulového webinárového školenia. Zrekapitulovanie podstatných vedomostí. Posledné rady do rozbehu biznisu a na záver 5 zabijakov na ceste za splnenými snami a ako sa ich vyvarovať. Bude to slávnostné vyvrcholenie našej spoločnej cesty … tréning sa skončí a nastane čas odpáliť to ku hviezdam … a zmeniť svet okolo seba k lepšiemu .

PRIHLASOVANIE KONČÍ V NEDEĽU 30.11.2015

REZERVUJ SI MIESTO ZA ŠPECIÁLNU UVÁDZACIU CENU

LIMITOVANÝ POČET MIEST

začíname 1.12.2015 končíme 29.2.2016

  • UNIKÁTNY PROJEKT: 12 týždňový PROGRAM, zložený z online WEBINÁROV NAŽIVO, do ktorých sa viete naživo zapojiť otázkami a z ktorých máte k dispozícii nahrávky 

  • dĺžka 1 webinára býva tradične 60 minút, ale na TU BONUS 30 minút naviac (spolu 6 hodín naviac za celý program) + priestor na otázky 

  • to je spolu 18 hodín čistého času kvalitných informácií a tipov z praxe / hodnota 750 eur

  • Replays (nahrávky) z webinárov k dispozícii na ďalšie budúce štúdium to je absolútne skvelé, lebo sa viete k témam v budúcnosti hocikedy vrátiť / hodnota 150 eur

  • Špeciálne domáce úlohy a cvičenia k daným témam, pre lepšiu aplikáciu vecí do PRAXE   / hodnota 100 eur /

  • UNIKÁNA KOMBINÁCIA: tradičné aj nové techniky a stratégie rozvoja podnikania a organizácie – toto je unikátny projekt, ktorý nie je v takomto rozsahu a hĺbke k dispozícii na trhu za takúto cenu  /terén, internet + web a sociálne médiá/

  • BONUS Špeciálna Facebook Skupina, kde máte možnosť byť súčasťou komunity ľudí, ktorí vás inšpirujú a motivujú k lepším výkonom, rozšírite si oblasť známych, máte možnosť sa pýtať akékoľvek dodatočné otázky – pred a po webinároch /Hodnota 100e/

  • BONUS: PRÍKLADY Z PRAXE, PRESNÉ VETY, SLOVÍČKA, NÁVODY, POSTUPY, OSNOVY – ktoré môžete HNEĎ použiť v teréne. /HODNOTA 150e/

  • TO MÁME SPOLU HODNOTU tohto 12 týždňového Programu  viac ako 1000 eur a BOUSY za viac ako 250eur

WOW, Maťka tak toto je presne to, čo chcem.

Hneď si aj rezervujem miesto.

12týždňový kurz len za 250e jednorázovo

alebo 3 x Splátka po 90e (spolu 270e). Pre BootCamperov zľava 30euro.

Odkaz od Mati pre Vás:

Pre tých, ktorí ma ešte nepoznáte a nepoznáte môj príbeh.

Začala som v tomto odvetví pred 12 rokmi, keď som mala 21 a študovala som na výške a v súčasnosti sa stále aktívne s radosťou venujem môjmu tímu a celej oblasti (viac ako 500+) žien a samozrejme mojím stálym aj pribúdajúcim klientkám a klientom v oblasti kozmetiky a vizáže.

Popri tom som sa rozhodla, že sa budem o svoje poznatky a skúsenosti a tipy deliť aj s ostatnými, aby som aj im (mimo môj tím a spoločnosť, s ktorou spolupracujem) pomohla vybudovať a rozvíjať silné a stabilné tímy a zlepšiť tým ich biznis a ich životy.

Za tých 12 rokov som si zažila kopec situácií, z ktorých som sa ponaučila, ktoré ma oťukali, ktoré mi ukázali, ako chcem a nechcem fungovať. Vyskúšala som rôzne štýly vedenia a práce s tímom, s klientami … všetko, čo učím mám otestované na sebe. Nikdy neučím niečo, s čím nie som stotožnená.

Vyskúšala som si aké to je robiť tento priamy predaj a sieťový biznis popri škole, popri práci na plný úväzok a aj naplno a popri tom mať ďalšie rozbehnuté vlastné projekty :). Takže ak sa nachádzate v akejkoľvek z týchto fáz, vedzte, že sa to dá zmáknuť, keď ste ochotní niečo obetovať  a hlavne keď si to pekne zmenežujete.  

V spoločnosti, s ktorou spolupracujem som sa kvalifikovala na 5 zájazdov za odmenu, získala som ocenenia diamantové čmeliaky v zlate, Mentor roka 4 roky za sebou, a kvartálne ocenenie Go-Give (hlasovanie všetkých poradkýň z 2 republík), mohli ste ma vidieť v televízii Joj, Markíza, osobný príbeh v časopise Slovenka, Emma.   

Vďaka tejto network profesii som sa dostala k pozitívnej literatúre a  stala fanúšikom osobnostného rozvoja … pretože som si uvedomila, že prístup a to ako myslíme na 90% ovplyňuje aj náš biznis.  Preto som sa rozhodla investovať do seba a do vzdelávania.  BTW boli to tie najlepšie investované peniaze.  

 

Mám za sebou11903865_10153533188413320_348337040722432503_n školenia s Tony Robbinsom v Londýne a Austrálii, Školenia s TOP MENTOROM pre MLM Rayom Higdonom (Florida) a jeho ženou Jessicou Higdon – ktorá je odborníčka práve na sociálne médiá, súkromné školenie NLP a EFT s top odborníkom Lubošom Kadlecom, Školenie o leadershipe a vedení ľudí s Marcom Accetom, Školenie s Petrom Montoyom – ktorý je odborník na budovanie značky, Timom Salesom – guru pre MLM v USA.

Tieto všetky veci vám nepíšem pre to – aby som vás ohúrila svojimi výsledkami alebo zoznamom školení – ale preto, aby som vás na jednej strane inšpirovala k tomu, že aj vy môžete to isté dokázať práve vo vašej firme, pre ktorú pracujete a keď vytrváte a keď budete robiť Aktivity NUTNÉ pre vybudovanie pasívneho prijímu.11896242_10153533188438320_1537815314000577976_n

Na druhej strane, aby som vás inšpirovala k tomu, aby ste na sebe PRACOVALI a nebáli sa investovať do seba … pretože to sú tie NAJlepšie vložené peniaze – pretože keď makáte na sebe a stávate sa lepšími – zlepšujete automaticky aj svoj biznis … lebo vaša hlava sa vám viac otvára o vy uvidíte viac možností, ktoré môžete využiť … a mnohé veci vám pôjdu ľahšie. Niekedy DVE vety z jedného školenia vám môžu priniesť ztrojnásobenie vášho príjmu.

NO LIMITS ACADEMY je otvorená pre všetkých – bez ohľadu na spoločnosť, pre ktorú pracujú, jedinou podmienkou je – chcieť na sebe makať a byť pozitívny človek. Problémových ľudí neprijímam.

No Limits Online Academy

Priprav sa na intenzívnych 12 týždňov, ktoré ti pomôžu nastaviť ten správny kurz pre tvoj biznis, 12 modulov , ktoré ťa naučia kľúčové zručnosti pre získavanie kontaktov, odporúčaní, zväčšenie svojho tímu, vedenie tímu, rozbeh nových ľudí, využívanie internetu naplno na sociálnych médiách, správnu formuláciu pre pritiahnutie tých správnych klientov, vybudovanie vlastnej značky a biznisu, ktorý bude šľapať.  Tento kurz nie je vhodný pre ľudí, ktorí nie sú pripravení niečo pre svoj úspech urobiť, ktorí čakajú, že sa veci budú diať samé. Všetky tipy sú overené, a fungujú – ale fungujú len vtedy ked budete fungovať vy – a keď ich dáte do praxe.

Preto ak chcete, aby rok 2016 bol tým vaším NAJ. Rezervujte si svoje miesto.

Ak chcete vedieť ešte podrobnejšie informácie o No Limits Online Academy, pozrite si toto video  nižšie. Je to časť webinára, kde som hovorila viac o No Limits Academy.

O čom Je No Limits Academy z Webinára from Martina Lamosova on Vimeo.

Milujem spätnú väzbu zo školení a keď vidím, ako iným moje rady, tipy pomáhajú.

Akékoľvek školenie robím, idem naplno. Nie je to “len” nejaké školenie. Je to aktívne, energické a hlavne dynamické. Milujem ľudí zapájať, aby premýšlali nad tým, čo robia, prečo to robia a ako to robia. Aby porozumeli stratégii.

Ešte som vás nezažila, Maťka, na školení, ale ste vynikajúca. Máte svoj štýl prednášania a jednoduchým spôsobom prednášate, čo sa mi veľmi páči. Pomohli mi tipy na získanie nových kontaktov. Ďakujem
Zuzana
Maťka tvoje školenie sa mi veľmi páčilo. Konečne som si uvedomila dôležitosť práce s novým človekom. Priznám sa, že som to veľmi podceňovala. Ďakujem za tvoje slová a tipy. Určite ma to posunulo ďalej.
Katka
Zo školenia mi najviac pomohli tipy ako viesť rozhovor, ako budovať tím a timemanagement. Najviac sa mi páčilo, že školenie bolo uvoľnené a určite stálo za to prísť , lebo som získala veľa tipov do praxe a tiež spoznala príjemných ľudí. Školenie určite predčilo cenu. Nečakala som tak vysokú úroveń. Vysoko kvalitné informácie z praxe. Som príjemne prekvapená
Janka
Najviac mi pomohli veci ako oslovovať ľudí, ako na odporúčania a som rada, že som sa mohla školenia zúčastniť. Dostala som omnoho viac. Skvelé. Budem sa tešiť na ďalšie.
Katka
Najviac sa mi na školení páčila motivácia, odbornosť a že sme mohli trénovať tipy. Splnilo to moje očakávania a uvedomila som si, že čo robím zle – netreba hovoriť veľa, počúvať viac. Teším sa na budúce pokračovanie.
Martina
Na školení bola fajn uvoľnená atmosféra, kopa dobrých tipov, ktoré sa dajú hneď aplikovať do praxe. Oplatilo sa prísť a práca ma opäť baví.
Janka
V prvom rade veľká vďaka. Najviacej mi pomohlo, že mám načúvať viac, vnímať a počúvať. Pýtať sa a dávať ľuďom to, chcú a nie to, čo chcem ja. Najviac sa mi páčil nový spôsob komunikácie. Som nesmierne vďačná a šťastná za toto školenie. Dalo mi to presne to, čo som očakávala. Nabudúce by som uvítala … pokračovanie 🙂
Marianka
Najviac mi pomohli rozstrelové otázky- ako ich položiť a tón hlasu. Najviac sa mi páčila práca s tímom a čo urobiť, aby registrácia nebola posledná aktivita nového človeka, tipy na náborovanie – ako presne na to, typy otázok ako sa pýtať. Mati veľký obdiv. Je úžasné, že si sa podelila o svoje skúsenosti. Skvelá práca. Teším sa na nabudúce
Deniska
Mne pomohlo úplne všetko. Veľmi mi pomohlo ako byť prirodzená, v pohode a ako vedieť spracovať námietky … to to bol môj problém. Tiež ako si ísť za svojím, stratégia a ako ísť na to. Určite stálo za to prísť, dať do toho čas a peniaze, lebo je to to, čo som potrebovala. Ďakujem.
Katarína
Najviac mi pomohla komunikácia, kontakty, náborovanie, opustenie zóny komfortu. Oplatilo sa mi prísť lebo mi to dalo presne to, čo som potreboval a celý čas hľadal. Za cenu za školenie som dostal viac ako som očakával. Bolo tu neskutočne veľa informácii, ktor rozhodne použijem do svojho oboru.
Vladimír

Super tipy … jednoduché, stručné…..zapojím do praxe

Super tipy, je to take nenásilné.

Je to úúúúúžasné. Lidské, žádné příručky.

Ode dneška budu mnohem více poslouchat, a méně mluvit.

Áno je to super … akoby si hovorila pre mňa …  tipy sú vynikajúce,jednoduché …

Perfektní tipy, píšu jak drak,  písnu ti pak zpětnou väzbu,  dáva mi to moc,  děkuju velmi!!!

Screen Shot 2015-11-04 at 23.34.56 Screen Shot 2015-11-04 at 23.34.30

no limits academy

WOW, Maťka tak toto je presne to, čo chcem.

Hneď si aj rezervujem miesto.

12týždňový kurz len za 250e jednorázovo

alebo 3 x Splátka po 90e (spolu 270e). Pre BootCamperov zľava 30euro.