Pár myšlienok od ľudí, ktorí so mnou absolvovali coaching, alebo kruziky  a čo im najviac pomohlo, čo bolo pre nich prínosom.

3-mesačnú spoluprácu s Maťkou hodnotím ako maximálne prínosnú nielen pre moju firmu, ale aj z pohľadu osobnostného rastu. Maťka mi pomohla skoncipovať stratégiu na dosiahnutie lepších výsledkov, naučila ma pochopiť vzorce, ktoré pri vytváraní vzťahov v biznise fungujú, na konkrétnych názorných ukážkach ma krok za krokom naučila ako reagovať v jednotlivých situáciách tak, aby som z nich dokázala vyťažiť želaný výsledok.

Po štvrťročnej intenzívnej spolupráci môžem konštatovať nielen výrazné navýšenie počtu klientov, ale aj zlepšenie a zefektívnenie komunikácie (ako v práci, tak aj v osobnom živote) a najmä, ľudia ma začali vnímať ako profesionála v mojom obore. Spustila som (úspešne) projekty, na ktoré som doteraz nemala odvahu a moja práca ma asi prvýkrát v živote veľmi baví.

Maťkin couching odporúčam každému, kto potrebuje zlepšiť svoje výsledky a má chuť na sebe pracovať, pri dodržaní Maťkiných odporúčaní sa výsledky určite dostavia. Rozhodnutie pre Maťkin couching hodnotím ako jedno z najlepších vo svojom živote.

Lucka S.

” Určite ma absolvovanie kurzu No Limits Academy 1 posunulo v našich tímovkach. Predtým som mala účasť tak 5 žien. Teraz robím uz 2. týždeň tímovky podľa tvojej rady a účasť sa zdvihla na 12-15 žien s modelkami. Dokonca sme mali minule 100% úspesnosť v predaji a 2 registrácie.

Aj naša skupina na Facebooku sa konečne rozhýbala, už to nie je o mojich príspevkoch, ale o ich príspevkoch. Samé tam píšu, čo im pomáha, pridávaju fotky, podporujú sa.

Veľký posun nastal aj v oslovovaní v teréne – nebojím sa klásť rozstrelové otázky komukoľvek, každému koho stretnem a robím to už skoro automaticky, u lekárky, lekárke, známym a celkom dobre sa na tom bavim:-)

Školenie o farbách v osobnostných typoch bolo mega. Dokonca som v našej firme školila predajcov. A vieš čo? Sami chodili za mnou a pýtali si moje spracované poznámky, a teraz mi hocikedy zavolajú, že aký je ten “červeny?” ”

Deniska K.

” Mojím kameňom úrazu bolo to, že som nevedela rozbehnúť nových lídrov. U nás je priorita postavená na budovaní skupiny cez lídrov. Dievčatá chceli začať zarábať, ale vždy to niekde nakoniec stroskotalo. Takže, po X rokoch som konečne začala školiť podľa mojich predstáv, pretože som nové baby začala nastavovať do módu – že chceš… a NIE že musíš… To sa im veľmi zapáčilo a ich reakciou bolo, že im doslova padol kameň zo srdca…. Pomaly zabieham svoj systém školenia, prípravy, prístupu k práci v MLM. Veľmi mi pomohli tvoje webináre, pretože mi odpadla značná pracná časť prípravy tém, ale čo je dôležitejšie, viem to odškoliť ďalej medzi svojich ľudí. Dôvodom je to, že máme veľmi podobné zmýšľanie a prístup k ľuďom a tejto práci. Konečne som našla smer a dúfam, že sa budem na ceste posúvať ďalej. ”

Vierka L.

” Uvědomila jsem si, že jsem na počátku dlouho váhala, zda do toho jít a nemohla jsem se rozhodnout. Nedovedla jsem si představit, co mě čeká a hlavně co mi to dá.

Výsledky hovoří za vše – porovnala jsem leden (január) 2015 a 2016 a můj prodej byl téměř třikrát větší. Tedy „náklady“ se mi vrátily během jednoho měsíce -:) .

Doslova si užívám oslovování žen, žádosti o kontakty jsou pro mě krásnou hrou. S radostí a lehkostí oslovím ženu na ulici, ve vlaku, prostě kdekoli. Naučila jsem se používat rozstřelové otázky, zjišťuji co žena chce a hlavně ji poslouchám. Učím se předcházet námitkám….. A navíc to dokážu předat dál, členkám svého týmu. Toto je pro mě MEGA posun !!!

Zlepšila jsem se v nabízení příležitosti dalším ženám. Uvědomila jsem si, že skutečně mohu někomu pomoci. Posunula jsem se v tom, že neprosím, nepřemlouvám, protože již znám svoji hodnotu, nadruhé straně se snažím nevybírat a předem nikoho neodsuzovat. Nabízím příležitost ušitou „na tělo“.

Změnila jsem pohled na „samospotřebitelky“ .

Můj obrovský posun je v tom, že jsem si úspěch dovolila. V diáři mám pevné místo pro sebe a relax. Již nikdy na to nezapomenu – snažím se mít v rovnováze práci, zdraví a rodinu.

Těšila jsem se na každý webinář, stala se z nás skutečná parta přátel. Netušila jsem, že můžu mít i „virtuální“ parťáky. ”

Janka R.

” V priebehu kurzu No Limits Academy mi stouplo mi zdravě profesionální sebevědomí. Řadu věcí, o kterých jsi v kurzu mluvila, především o profesních dovednostech, dělám, u jiných jsem si uvědomila, co musím změnit, nebo v tom být důsledná, abych se zlepšila a dělala věci s větší lehkostí. Ukázal mi můj potenciál, že jsem dobrá a můžu a budu mnohem lepší. Ukázal mi a jasně vymezil, na co se zaměřit, co zlepšit, co nedělat. Získala jsem tak velmi cenné informace, prakticky šité na míru, které použiju a již používám pro sebe, zároveň je mohu využít pro vzdělávání svého týmu. Za poslední měsíc (január)se mi zvětšily prodeje (obrat) o cca 40 % (konkrétně z 6 – 8 na 10 – 15 tis. Kč týdně), oproti prosinci (december), aniž bych měla více žen. Příští měsíc zaregistruju 3 poradkyně, další měsíc dvě a na později mám další načaté. Nadchla mě (pro mě) nová dimenze byznysu – BRANDING, BLOGGING, ATRCTION MARKETING, protože je to moderní a účinný nástroj k oslovení klientek bez “tlaku” atraktivní formou. Vidím v tom možnost přitáhnout nové klientky, zaujmout je a nedělat obchod tak prvoplánově. Tady jsem nováčkem a chci tento trend aktivně využít. Martino, ještě jednou Ti děkuju a bylo mi potěšením se No Limits Academy zúčastnit. ”

Marie P.

” Chcem sa poďakovať za krásnych 12 týždňov v jednej komunite a hlavne za to, že za tých 12 týždňov sa mi otvorili oči a uvidela som ďalšie svoje možnosti v MLM. Pochopila som, že sa nič nestane samo, všetko sa odvíja od vykonanej práce, len na akciu môže prísť reakcia a niekedy je treba prekonať samu seba, aby sa veci pohli tým správnym smerom. OBROVSKÉ ĎAKUJEM ”

Oľga M.

” Takže ešte raz JEDNO VEĽKÉ ĎAKUJEM za úžasnú myšlienku zrealizovať online 3 mesačný webinár, ktorý mi dáva neskutočne veľa. Sama sa čudujem /nielen moje okolie/ ako som sa zmenila a začala vnímať seba i druhých ľudí. Viem, že cesta nekončí a vzdelávať sa treba neustále, hlavne si veriť, vydržať a konať a robiť si svoju dennú aktivitu, výsledky a splnené sny a ciele prídu. Naučila si ma naozaj stráááášne veľa, hlavne opustiť zónu komfortu .

Najväčšie výsledky som videla 1. v mojej osobnostnej zmene – celkovo sa mi zmenilo myslenie a postoj … nadobudla som dôveru v samú seba, potlačila som neistotu a v 2. náraste tímu a tímovej produkcie. Dosiahli sme nárast v tímovom predaji z cca 7cc na 30cc, z 5 ľudí aktívnych mám 12 ľudí, 8 samospotrebiteľov, 4 noví v rozbehu … 28 ľudí celkom nových. Som efektívnejšia a zorganizovanejšia.

Na začiatku som mala pochybnosti kvôli cene, ale pochopila som, že ak chcem byť úspešná a chcem aby môj biznis rástol, musím sa vzdelávať a pracovať na sebe. Investíciu do NLA1 neľutujem, vrátilo sa mi to 5násobne, nielen finančne ale aj hodnotovo v podobe cenných a vzácnych vedomostí. Presvedčilo ma to, keď som sa dozvedela, čo podrobne sa bude preberať na NLA1 a tiež, že bude VIP FB skupinka, kde sa budeme podporovať a radiť si. ”

Nina F.

moj najväčší

posun vnímam v Znovunájdení zmyslu svojej práce, v otočení pozornosti na klientku, ale tak,
aby som tým nepopierala samu seba. Postavila som samu seba na prvé miesto v zmysle, ja si
vyberám klientky, s kým budem pracovať, koho budem náborovať do týmu.
Netušila som, aký veľký posun sposobí „obyčajné“ zapisovanie. Je naozaj iné keď si len
v hlave prejdem, čo asi poviem a diametrálne odlišné keď si to napíšem! Vtedy nad tým
naozaj premýšľam a zjistila som že to má naozaj INÝ výsledok. Proste z telefonického hovoru
TERAZ vyťažím OVEĽA viac (len obyčaná změna-zoberte so sebou kamarádky/nie kamarádku
, a při osobním stretnutí hovorím priamo a stručne. . Ak by som to mala číselne vyjadriť
z piatich telefonických hovorov, dohodnem vždy minimálne tri schodzky
Premýšľam teda písomne čo robím, ako to robím a prečo to robím. Veľmi mi Maťka pomohli
Tvoje vety:
Ak ste otvorená novým možnostiam,…
Chceli by ste vedieť vic info o tom aké všelijaké výhody by ste mohli u nás využívať?
Ja neviem, či by to bolo niečo pre Vás, ale minimálne spolu pokecáme a spoznáme sa,..
Začala som viac Ďakovať, aj za malé posuny, za malé predaje, za malé aktivity každý deň!
A úplný obrat nastal u mňa v natočení svojho prvého videa…. A ODVAHA dať ho do skupiny!
Posun veľký vo vnímaní samej seba! Ja som si prii tom videu vlastne uvedomila, že si
nehovorím, aké je to hrozné, ale skor som hĺadala cesty, ako možem video vylepšiť. Zase ma
to nútilo písať a potom premýšľať v kontexte… ako sa tvárim, ako rozprávam a čo rozprávam,
rýchlosť reči, oblečenie, pozaadie,… proste veľa maličkostí, ktoré ale vytvorili celok.
A tým že to bolo pré video, tiež ma to posunulo byť zhovievavá k svojim chybám a zároveň
k chybám ostatních.
To sú všetko věci, ktoré možno vypadajú ako malý posun, pre mňa však majú zásadný
význam!
Ak by som o mala hodnotiť v percentách, tak za mňa jednoznačne 100%
To čo som očekávala sa splnilo v oveľa väčšej miere ako som dúfala!
Monika Ť.

Maťka, ďakujem za Váš čas a poznanie je to pre mňa veľmi obohacujúce a veľmi si to vážim. ĎAKUJEM 🙂

Od včera som naspeedovaná ako veverička, teším sa, a mozog mi pracuje na plné obrátky. Ešte aj v noci 🙂
Dnes som kúpila belgickú čokoládku pre šťastie a na dobrú náladu, idem ju posunúť ďalej a určite Vám dám spätnú väzbu.
V priebehu sa budem určite ozývať takže môžete sa na mňa tešiť 🙂
…. o pár dní neskôr …

ako som sľúbila chcela by som Vám odovzdať spätnú väzbu od kolegov, ktorí boli obdarený maličkosťou na Váš podnet.

Spätná väzba prišla ani nie od jednej tretiny, ale priniesla veľa emócií vďaky, šťastia, slzy šťastia a aj uznania na moju adresu.
Touto cestou by som sa chcela poďakovať za nápad, ktorý podľa všetkého prebudí v ľuďoch nie len biznis ale aj ľudskosť a lásku a to bude výsledok sily mojej organizácie, pretože s tým príde aj úspech v obchode.
takže ešte raz ĎAKUJEM
Janka O.